2020 Local Competition Teams
1st XI
Head Coach: Jake Inwood
Asst Coach: Darshan Patel
Manager: Ant Burt
Captain: Mika Lawrence
Vice-Captain: Theo Richardson & Tim Crawford
Adamson, Judd
Baker, Olaf
Bhana, Jaynesh
Clarkson, Bram
Clarkson, Tom
Collins, Will
Crawford, Matthew
Crawford, Timothy
Gabara, Theo
Garr, Jack
Holthusen, Noah (Term 2 only)
Lawrence, Mika
Polaczuk, Roman (GK)
Richardson, Theo
Rigby, Zak (from Term 3)
Smith, Mackinnon
Vallabh, Aryan
Grade: | |
Playing night: | Fridays |
Training(s): | Mondays, NHS 2 (1/2 turf), 5-6pm Tuesdays, S&C (OBG), 7-8am |
|
|
2nd XI
Coaches: Colette Mackenzie & Will Collins
Manager: Darryl Carpenter
Captain: Luke Carpenter, Gus Mackenzie, & Benson Morley-Hall
Vice-Captain: Dilan Magan & Toby Marks
Anderson, Jonathan
Baker, Jake
Basire, Harry
Carpenter, Luke (GK)
Giles, Harry
Kanji, Milan
Mackenzie, Gus
Magan, Dilan
Mansell, Judah
Marks, Toby
Morley-Hall, Benson
Mutch, Duncan
Nelson, Otto
O'Brien, James
Rigby, Zak
Sturland, Reuben
Wilks, Fletcher
Grade: | Premier 2 |
Playing night: | Fridays |
Training(s): | Mondays, NHS 3 (1/2 turf), 6-7pm |
| Wednesdays, OBG, 7.15-8.15am |
Played: 13
Won: 10
Lost: 2
Drawn: 1
Goals for: 47
Goals against: 7
3rd XI
Coach: Gail Donaldson
Manager: Helen van Mil
Captain: Fraser Bagci
Vice-Captains: Ollie Wearing & Luke Mackle
Bagci, Fraser
Dassanayake, Ned
Davenport, Hamish
Dudding, Ben
Edwards, Benjamin (GK)
Kanji, Yohan
Laracy McCrystal, Hugh
Macadre, Jean-Baptiste
Mackle, Luke
McGuigan, Max
Nicholls, Thomas
Schupp, Alex (GK)
Stirling, Tim
Wearing, Ollie
Grade: | Premier 2 |
Playing night: | Fridays |
Training(s): | Mondays, NHS (1/2 turf), 4-5pm |
|
|
4th XI
Coaches: Simon Hay & Dinesh Sukha
Manager: Kate Harvey-Green
Captain: Jackson Hay & Finlay Wood
Alo, JJ
Antrobus, Mitchell
Binnie, Chris
Harvey-Green, Josh (GK)
Hay, Jackson
Hays, Oliver
Henry, Ethan (GK)
Hockley, Jake
Jeram, Dhilan
Kominik Fraser, Thomas
Korb, Andries
Korb, Simon
Stevens, Barnaby
Stewart, Nico
Sukha, Desh
Wood, Finlay
Grade: | Premier 3 |
Playing night: | Thursdays |
Training(s): | Mondays, NHS3 (1/2 turf), 6-7pm |
5th XI
Coaches: Gus Mackenzie & Theo Gabara
Training coach: Judd Adamson
Manager: Sarah Chester & Kirsty Bennett
Captain: Dylan Bagci & Frank List
Bagci, Dylan
Bennett, Samuel (Sam)
Chester, Rory
Clarke, Jasper
Gee, Zebedee
Gooch, Tarquin
Hahladakis, Mihali
Harvey-Green, Josh
Kent, Lochlainn
Leonhardt, Mikko
List, Frank
Masseurs, Theo
McLanahan, Ben
Peart, Harry
Servos, Nicolas
Stewart, Sebastian
Tonpay, Aarnav
Grade: | Reserve 2 |
Playing night: | Tuesdays |
Training(s): | Thursdays, WC turf, 3.30pm-5pm |